Buradasınız: Ana sayfa - Banka - HSBC eleman alımı

HSBC eleman alımı

Bankacılık sektörünün uygun imkanları dolayısı ile günümüzde bankalarda işe girmek isteyenlerin sayısı hızla artıyor. KPSS taban puanlarının sürekli yükselmesi ve bir çok işsiz insanın olmasından dolayı bankaları kurtuluş yolu olarak gören insanların sayısı arttıkça bankaların sınavları da arıyor. Özel sektörde en fazla tercih edilen işe girme seçenekleri arasında yer almaya devam ediyor. Bir araştırma göstermektedir ki 2012 yılında en fazla tercih edilen işe girme seçenekleri özel sektörde bankalar olmuştur.

HSBC Türkiye’de kendini geliştirmekte olan ve sürekli olarak bayiler açmakta olan bir banka olarak elemana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Bugün ülke genelinde 330 şubesi ve 7000’e yakın personeli ile bir çok kişiye istihdam sağlayan bankada işe girmek isteyenler bu yıl da sınava girmek için müracaat edebilecekler.

Bankanın işe girme ilanları kendi sitesinden ve Türkiye’nin en büyük iş ilanı sitesi olan Kariyer.net adresinden takip edilebilmektedir.

Günümüz itibari ile Başta telefon bankacılığı olmak üzere bordro uzmanı, denetim asistanlığı, iş geliştirme uzmanları ve finansal raporlama uzmanları departmanlarında ile alımların yapılacağı duyurdu. Sınavlara baş başvurmak için bankanın internet adresini kullanabilirsiniz.  Bankanın hangi koşullarda işe alım yapacağı da yine ban kanın web adresinden takip edilebilir. Bunun yanında bankalar arasın da en uygun şartlarda işe alım gerçekleştiren banka olarak da HSBC bankasını örnek gösterebiliriz Sizde işe girmek için acele edin.

hsbc logo HSBC eleman alımı

hsbc bankası

Etiketler:,


Yorum yapın